Titulok
Sleva až 20 % na všechny produkty se slevovým kódem "jaro20"
Doprava
Doprava zdarma při nákupu na 1 390 Kč

Proč si vybrat robotický vysavač s vyprazdňovací stanicí?

Pro pracovní povinnosti i společenský život trávíme přes týden delší dobu i mimo náš domov. Potěšilo by vás, kdybyste se pokaždé vrátili do důkladně čistého domu či bytu? Kdyby za vás někdo vysával a vysypal i prach z vysavače? Na scénu přicházejí samostatné robotické vysavače Conga s vyprazdňovací stanicí.

Pro pracovní povinnosti i společenský život trávíme přes týden delší dobu i mimo náš domov. Potěšilo by vás, kdybyste se pokaždé vrátili do důkladně čistého domu či bytu? Kdyby za vás někdo vysával a vysypal i prach z vysavače? Na scénu přicházejí samostatné robotické vysavače Conga s vyprazdňovací stanicí.

Robotické vysavače Conga k vašim službám

Při udržování čistoty pomáhají robotickým vysavačům Conga nádoby na čistou a špinavou vodu, nádoby na prach i senzory na detekci překážek. Navíc jsou naprogramovány tak, aby zahájily svou práci v konkrétním čase, který si sami zvolíte. A to, aniž byste je museli manuálně zapínat.

Pokročilé funkce robotických vysavačů Conga

Během let se robotické vysavače vyvíjely a dnes nabízejí další funkce, které oceníte. Robotické vysavače dokáží zmapovat místnosti, připojovat se přes aplikaci Cecotec, mají dálkové ovládání či příslušenství pro drhnutí a mopování. Nejoblíbenějším přidaným zařízením k robotickým vysavačům je vyprazdňovací stanice. Ta kromě nabíjení robota zajistí samostatné vyprázdnění jeho zásobníku do uzavíratelného sáčku na odpad.

Robotické vysavače Conga vám ušetří čas

Zcela samostatně zajistí efektivní a kompletní úklid vaší domácnosti. Je to díky inovativní navigační technologii, inteligentním funkcím a příslušenství, které lze použít k vysávání, zametání nebo mopování různých typů podlah nebo koberců. Ale co když navíc dokáže vyprázdnit svůj zásobník od prachu?

Některé z nejinovativnějších modelů robotických vysavačů Conga mají vyprazdňovací stanici, která se postará nejen o nabíjení robota, ale zajistí i jeho vyprázdnění. Na úklid můžete tak docela zapomenout.

3 důvody, proč si vybrat robotický vysavač s vyprazdňovací stanicí

  1. Větší skladovací kapacita než standardní robotické vakuové zásobníky

Při běžném používání robotického vysavače Conga stačí vyměnit sáček ve vyprazdňovací stanici pouze 4krát do roka.

  1. Do ovzduší se neuvolňuje prach a alergeny

Díky samovyprazdňovacímu systému, vysoce účinným filtrům a hygienickým sáčkům se do ovzduší neuvolňují alergeny.

  1. Maximální samostatnost robotických vysavačů

Robotické vysavače jsou bezúdržbové. Zajistí čistý domov bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Roboty se stanicí jsou označeny „Home“

Chcete-li zjistit, které z robotických vysavačů Cecotec mají vyprazdňovací stanici, stačí se podívat na název produktu. Všechny, které v názvu obsahují „Home“, mají funkci samovyprazdňování. Spokojeni budete s Conga 2499 Ultra Home Titanium nebo Conga 7490 Immortal Home X-Treme.

Součástí balení jsou také hygienické sáčky, které minimalizují přímý kontakt s nečistotami. Kromě toho má stanice také automatický systém detekce sáčku. Pokud je tedy kapsa plná, robot vás na to upozorní. Vyprazdňovací stanice zajišťuje také nabíjení robotického vysavače Conga.

Jak si vybrat svůj robotický vysavač s vyprazdňovací stanicí?

Při rozhodování o robotickém vysavači s vyprazdňovací stanicí byste měli brát v úvahu objem hygienických sáčků, které používá. Platí zásada, čím větší, tím lépe. V případě robotických vysavačů Conga je objem velkorysý. Ne tak potřebná častá výměna sáčku.

Nemůžete zapomenout ani na funkce, které nabízí robotický vysavač. Zvláštní pozornost věnujte typu technologie, kterou používá (laserová, gyroskopická nebo náhodná), úrovni autonomie a příslušenství, které obsahuje pro zlepšení výsledků čištění.