Titulok
Sleva až 20 % na všechny produkty se slevovým kódem "jaro20"
Doprava
Doprava zdarma při nákupu na 1 390 Kč

Lídr ze Španělska

Jsme Cecotec. Lídr v oblasti elektroniky v jižní a západní Evropě. Vyvíjíme produkty s ohledem na maximální rovnováhu mezi inovacemi a cenou. Naši orientaci na inovace potvrzuje téměř 150 patentů a více než 160 specialistů na vývoj. 

Žijeme inovacemi

Vyhledáváme inteligentní řešení, která usnadní, zpříjemní a potěší rychle se měnící přání zákazníků. Výsledkem spolupráce našich inženýrů, techniků a designérů jsou produkty stvořené pro vaši domácnost. Pro váš život. Pro vás.

Široké portfolio

Za značkou Cecotec se skrývá široká škála produktů. Od robotických a tyčových vysavačů přes kuchyňské roboty, fritézy, programovatelné hrnce až po televizory, koloběžky či fitness stroje. Portfolio přibližně 1800 produktů vám usnadní život a zajistí více volného času pro vás a vaši rodinu.

Technologie & příroda

K inovacím máme silný závazek. Naše produkty využívají špičkovou technologii s důrazem na bezpečnost. Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme nejen úsporu elektrické energie. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.